Ons Team

 

Jana Borglevens

Jana Borglevens

Voorzitter

jana@gezinsbond-sintkruis.be

Linda Van Steenberghe

Linda Van Steenberghe

Ledenadministratie GSF (Gezinssportfederatie)

linda@gezinsbond-sintkruis.be

Fabienne Decloedt

Fabienne Decloedt

Verkooppunt kaarten en passen

fabienne@gezinsbond-sintkruis.be

Sabine Coussement

Sabine Coussement

Onder-voorzitter, SCW (Social Cultureel Werk)

sabine@gezinsbond-sintkruis.be

Maria Cattrysse

Maria Cattrysse

Lidkaart waarmee je spaart

maria@gezinsbond-sintkruis.be

Monique Depraetere

Monique Depraetere

Grootouders- en Seniorenactie (GOSA)

monique@gezinsbond-sintkruis.be

Bandana Schelpe

Bandana Schelpe

Kinderactiviteiten

bandana@gezinsbond-sintkruis.be

Catherine Herman

Catherine Herman

Secretaris, Penningmeester, kortingskaarten

catherine@gezinsbond-sintkruis.be

Christophe Ballegeer

Christophe Ballegeer

Webmaster

webmaster@gezinsbond-sintkruis.be

Vanessa Van de Putte

Vanessa Van de Putte

Kinderoppasdienst (KOD)

vanessa@gezinsbond-sintkruis.be

alle functies

 

Pin It on Pinterest

Share This